Svatby

Zažijte pohádkovou svatbu na mlýně Davídkov.

Svatba? – jedině na Mlýně Davídkov

Půvab, soukromí, kompletní servis, velká ubytovací kapacita, jedinečné místo – to, i mnohem více, Vám může nabídnout Mlýn Davídkov. Unikátní resort v příjemné dojezdové vzdálenosti od Prahy, který uchvátí Vás i Vaše svatební hosty. Do rukou milého a zkušeného personálu Mlýna Davídkov svěřily svou svatbu už stovky párů. Můžete ho znát také z kuchařské show nebo z videoklipu Svatební hymny od skupiny Rybičky 48 nebo Lucie

Všestranné prostory podle Vašich představ

Jedinečná svatba

Rozmanité prostory Mlýna Davídkov se přizpůsobí Vašim představám o vysněné svatbě. Oblíbeným centrem dění svateb je prostorná stodola s vlastním barem, velkým pódiem a tanečním parketem. Díky své prostornosti a zázemí je ideální pro svatební hostiny a zábavu. Příjemné a jedinečné je i posezení u masivního kamenného krbu v mlýnici, která také disponuje vlastním barem.

Hravě si poradíme také s nepřízní počasí. Pro Váš obřad je možné využít rybářskou baštu u rybníka, kamenný altán na dvoře Mlýna nebo prostornou stodolu.

Navštívili nás

Náš svatební den jsme si dlouho představovali… snili jsme o něm. Ale nakonec byl mnohem lepší než se nám vůbec mohlo zdát… A to hlavně díky Vám! Děkujeme moc za Perfektní místo, organizaci, služby a pomoc. Děkujeme za Vše.

Jana a Martin Šimánkovi

Novomanželé, 4. srpna 2022

Děkujeme za jeden z nejhezčích dnů v našem životě. Jsme neskonali rádi, že jsme si vybrali Mlýn Davídkov. Nádherná atmosféra, vstřícný personál, vynikající jídlo a ubytování. Děkujeme.

Míša a Honza

Novomanželé, 3. září 2022

Děkujeme, že jsme tady mohli prožít nejkrásnější den v našich životech. Neměnili bychom vůbec nic! Doufáme, že se na tohle pohádkové místo se skvělým personálem zase někdy podíváme na nějaké další krásné svatbě. My vás rozhodně doporučíme.

Kristina a Zdeněk

Novomanželé, 17. září 2022

Ubytování šité na míru

Velkou výhodou je vysoká ubytovací kapacita. Ubytování je možné ve třech různých budovách – přímo v mlýně, na šalandě a v secesní vile. Pro nevěstu máme k přípravě na jedinečnou událost samostatný pokoj. A pro novomanžele máme připravené luxusní apartmá s vlastní vířivkou.

Kdo se o vás postará?

Mail:
info@mlyndavidkov.cz
Telefon:
+420 777 717 131

Petr Kroupa

Svatební manažer

Petr Kroupa je profesionálem ve svém oboru, již 35 let pracuje v cestovním ruchu a hotelnictví. Za svou praxi nasbíral spoustu cenných zkušeností, které předává dál a vede tým profesionálů na Mlýně Davídkov.