Soukromé oslavy

Pokud chcete oslavit významné osobní výročí se svojí rodinou či přáteli v krásném prostředí s kompletním servisem a přitom v soukromí, pak je Mlýn Davídkov ta pravá volba.

  • narozeniny
  • promoce
  • zásnuby
  • svatba (viz níže či na www.svatbanamlyne.cz)
  • oslava narození dítěte (případně už prezentace ultrazvukových obrázků)
  • stříbrná, zlatá či diamantová svatba

 

Uzavřený areál s možností různých druhů zábavy učiní Vaši oslavu nezapomenutelnou.

 

Svatba na mlýně

Přímo pohádkové prostředí pro uskutečnění Vašeho svatebního dne najdete necelých 40 km od Prahy. Mlýn Davídkov se nachází v malebném udolí, uprostřed chráněné oblasti. Jedná se historický objekt ze 14.století, citlivě zrekonstruovaný a zmodernizovaný. Mlýn Davídkov je uzavřený soukromě fungující areál, což Vám nabízí exkluzivitu a soukromí pro Vás a Vaše hosty. Pro svatební hostinu a následující svatební veselí jsou připraveny prostory pro až 160 hostů, ubytování poskytneme až 102 hostům.

Svatba jako z pohádky

Svatba je pro každého jednou z nejkrásnějších událostí v životě, a proto i výběr místa jejího konání bývá klíčovým rozhodnutím. Prostředí Mlýna Davídkov je ideálním místem, pro uskutečnění originální a nevšední svtaby, navíc daný termín je rezervován vždy pouze pro jedinou svatbu, tudíž nebudete nikým rušeni a my Vám garantujeme naprosté soukromí. K dispozici je stylová stodola s barem a prostorem k posezení i k tanci, venkovní bazen, nadvoří či ¨hospoda¨s kamenným barem.

Každá svatba je originál

Ke každé svatbě přistupujeme individuálně a naším cílem je co nejlépe realizovat představy našich zákazníků, s nimiž jsme až do konání svatby v kontaktu a snažíme se společně doladit vše do posledního detailu.

Nabízíme Vám možnost obřadu na mole pod širým nebem, na překrásné louce u rybníka, na nádvoří našeho mlýna nebo na jakemkoliv jiném Vámi zvoleném místě. Po obřadu následuje většinou hostina kterou je také možné přizpůsobit Vaší představě. Můžete si vybrat z našeho svatebního menu, z již předpřipravené kombinace jídel nebo si nechat připravit menu podle vašich představ s naším hlavním kuchařem.

Rádi pro Vás zajistíme kompletní gastronomické, ubytovací i doprovodné služby na základě Vašich požadavků (od výzdoby místa oddání i svatební tabule ve Vámi zvoleném odstínu, včetně výzdoby květinové, přes rozmístění svatebních jmenovek nebo také menu kartiček na stoly, až po zajištění živého hudebního doprovodu dle aktuální nabídky).

Mlýn Davídkov je jedinečný

V minulých letech jsme u nás zajistili již stovky svateb, jak zahraničních tak tuzemských. Podle našich klientů, z nichž mnozí se stali i našimi přáteli, je velkou předností svatby na našem mlýně osobní a přátelský způsob, jakým je ke každé svatbě přistupováno, takže za chvíli se u nás všichni cítí jako doma.

Mlýn Davídkov je čistě rodinnou záležitostí a proto fungujeme spíše jako jedna velká rodina než jako anonymní společnost. Každá svatba je pro nás jedinečná a něčím výjmečná … žádná není stejná. I proto nás to také stále baví a snad je to i poznat.. :-)

Svatba v průběhu týdne a mimo hlavní sezonu

Nyní Vám nabízíme možnost uspořádání Vaší svatby ve všední dny nebo mimo hlavní svatební sezonu (květen - září) s výraznou slevou..

 

Více na www.svatbanamlyne.cz