Firemní akce a oslavy

Užijte si ničím nerušenou akci uprostřed nádherné přírody.

Mlýn Davídkov – ideální místo pro Vaši firemní akci

Nabízíme rozmanité možnosti využití, ať už má Vaše firemní akce povahu teambuildingu, konference nebo pracovního jednání. Samozřejmostí je i catering a bar s kávou i alkoholickými drinky na večerní neformální zábavu. Nečekejte proto a využijte flexibilitu tohoto jedinečného místa uprostřed přírody.

Firemní večírky

Teambuildingy

Konference

Školící místnost - Ateliér

120 míst

46 míst

64 míst

36 míst

Školící místnost - Šalanda

80 míst

24 míst

45 míst

22 míst

Školící místnost - Mlýnice

30 míst

17 míst

15 míst

14 míst

Restaurace Mlýnice

až 90 míst

Ochoz nad restaurací

65 míst

35 míst

25 míst

Multifunkční stodola

250 míst

80 míst

150 míst

60 míst

150 míst

Vaše akce na dosah

V průběhu celého roku je možné na Mlýně Davídkov uspořádat jak jednodenní, tak vícedenní akce. K dispozici Vám můžeme nabídnout celý mlýnský areál s multifunkčními konferenčními místnostmi, sportoviště a ubytovací kapacitu ve třech budovách s 28 pokoji s celkovou obsazeností až pro 102 osob.

28

Na mlýně nabízíme 28
pokojů pro hosty.

102

Máme k dispozici 102
míst na ubytování.

250

Vejde se k nám 250
lidí na firemní párty.

Multifunkční využití

Ať už firemní akci pořádáte za jakýmkoli účelem, na Mlýně Davídkov jsme připraveni náš servis maximálně přizpůsobit Vaším požadavkům. Kromě klasických meetingů a pracovních jednání jsme schopni zařídit bohatý program v rámci oslav výročí nebo teambuildingů.

Navštívili nás

Mlýn Davídkov je velmi inspirativní prostředí svoji polohou a citlivou rekonstrukci. Zároveň servis, strava a technické zajištění je na profesionální úrovni. V porovnání s jinými koncepty je cena versus výkon ve prospěch výkonu.

Jiří Skotal

Albert s.r.o., Česká Repulika

V naprosto úchvatném prostředí Mlýna Davídkov jsme měli týmový offsite pro necelých 70 lidí. A musím říct, že předčil naše očekávání! Kromě prostředí, které je zkrátka neopakovatelné na nás čekal nesmírně milý personál, skvělý catering, a to vše pod taktovkou paní Jany, která měla vše pevně v ruce, se vším ochotně pomohla a poradila, nic nebyl problém. Díky všem za skvělé dva dny a rozhodně můžu říct, že si je na tomto místě velmi rádi zopakujeme! Mlýn Davídkov se určitě vyplatí mít v seznamu dodavatelů!

Martina Holasová

T-mobile a.s., Czech Republic

Od prvního telefonátu mi bylo velkým potěšením s Vámi spolupracovat. Moc děkuji za milou a proaktivní komunikaci a Vaši vstřícnost. Mlýn je nádherné místo, a rozhodně jsme tam nebyli naposled. Celý den o nás bylo moc hezky postaráno Vaším milým a usměvavým personálem, který s námi statečně vydržel až do ranních hodin. Všechno jídlo bylo výborné, krásně naaranžované, a bylo ho rozhodně dostatek. Co jsem zaslechla od kolegů, velmi si pochvalovali jogurtovou buchtu s ovocem. Opravdu moc děkujeme za příjemně strávený čas, budeme Mlýn Davídkov jistě doporučovat i našim ostatním kolegům a přátelům.

Alice Formánková

Adexpres.com

Ubytování šité na míru

Na mlýně nechybí vysoká ubytovací kapacita, která vystačí až pro 102 hostů. Pokoje jsou ve třech různých budovách – přímo v mlýnici, na šalandě, která se nachází na druhé straně dvora a v prvorepublikové vile Toayen přímo u rybníka.

Kdo se o vás postará?

Mail:
firma@mlyndavidkov.cz
Telefon:
+420 702 260 857

Barbora Hofbauerová

Event manažerka

Bára má dlouholeté zkušenosti s organizací eventů, které sbírala v reklamních a eventových agenturách, ale také na pozici Event manažera v nadnárodní korporaci. Ráda vám bude společně s týmem Mlýna Davídkov nápomocna v plnění Vašich přání a uspořádá nezapomenutelnou firemní akci.