Firemní akce a oslavy

Užijte si ničím nerušenou akci uprostřed nádherné přírody

Mlýn Davídkov – ideální místo pro Vaši firemní akci

Nabízíme rozmanité možnosti využití, ať už má Vaše firemní akce povahu teambuildingu, konference nebo pracovního jednání. Samozřejmostí je i catering a bar s kávou i alkoholickými drinky na večerní neformální zábavu. Nečekejte proto a využijte flexibilitu tohoto jedinečného místa uprostřed přírody.

Firemní večírky

Teambuildingy

Konference

Vaše akce na dosah

V průběhu celého roku je možné na Mlýně Davídkov uspořádat jak jednodenní, tak vícedenní akce. K dispozici Vám můžeme nabídnout celý mlýnský areál s multifunkčními konferenčními místnostmi, sportoviště a ubytovací kapacitu ve třech budovách s 27 pokoji s celkovou obsazeností až pro 96 osob.

27

Na mlýně nabízíme 27
pokojů pro hosty.

96

Máme k dispozici 96
míst na ubytování.

230

Vejde se k nám 230
lidí na firemní párty.

Multifunkční využití

Ať už firemní akci pořádáte za jakýmkoli účelem, na Mlýně Davídkov jsme připraveni náš servis maximálně přizpůsobit Vaším požadavkům. Kromě klasických meetingů a pracovních jednání jsme schopni zařídit bohatý program v rámci oslav výročí nebo teambuildingů.

Navštívili nás

V naprosto úchvatném prostředí Mlýna Davídkov jsme měli týmový offsite pro necelých 70 lidí. A musím říct, že předčil naše očekávání! Kromě prostředí, které je zkrátka neopakovatelné na nás čekal nesmírně milý personál, skvělý catering, a to vše pod taktovkou paní Jany, která měla vše pevně v ruce, se vším ochotně pomohla a poradila, nic nebyl problém. Díky všem za skvělé dva dny a rozhodně můžu říct, že si je na tomto místě velmi rádi zopakujeme! Mlýn Davídkov se určitě vyplatí mít v seznamu dodavatelů!

Martina Holasová

T-mobile a.s., Czech Republic

Mlýn Davídkov je velmi inspirativní prostředí svoji polohou a citlivou rekonstrukci. Zároveň servis, strava a technické zajištění je na profesionální úrovni. V porovnání s jinými koncepty je cena versus výkon ve prospěch výkonu.

Jiří Skotal

Albert s.r.o., Česká Repulika

Od prvního telefonátu mi bylo velkým potěšením s Vámi spolupracovat. Moc děkuji za milou a proaktivní komunikaci a Vaši vstřícnost. Mlýn je nádherné místo, a rozhodně jsme tam nebyli naposled. Celý den o nás bylo moc hezky postaráno Vaším milým a usměvavým personálem, který s námi statečně vydržel až do ranních hodin. Všechno jídlo bylo výborné, krásně naaranžované, a bylo ho rozhodně dostatek. Co jsem zaslechla od kolegů, velmi si pochvalovali jogurtovou buchtu s ovocem. Opravdu moc děkujeme za příjemně strávený čas, budeme Mlýn Davídkov jistě doporučovat i našim ostatním kolegům a přátelům.

Alice Formánková

Adexpres.com

Ubytování dle vašich představ

Na mlýně nechybí vysoká ubytovací kapacita, která vystačí až pro 96 hostů. Pokoje jsou ve třech různých budovách – přímo v mlýnici, na šalandě, která se nachází na druhé straně dvora a v prvorepublikové vile Toayen přímo u rybníka.