Milí přátelé a kamarádi,

tak se Vám zase hlásím s propozicemi na našeho společného mlýnského Předsilvestra, jak jsem slíbil. Jo jo, už máme letos desáté výročí, co jsme se začali na mlýně scházet a prožívat pohodovou atmosféru s partou kamarádů u krbu, tak bychom to měli udělat velké. Jenže ono to je velké přece vždycky. Takže si Vás prostě i letos všechny dovolujeme pozvat na

10. Silvestrovskou generálku na Mýně Davídkov

a to jako vždy 27/12/2018 od dopoledne (otevřeno bude ofiko od 10hod) až do pozdních nočních (brzkých ranních) hodin. Na programu bude zábava, sport, soutěže a samozřejmě trochu toho dobrého jídla a pití. :-) Nebojte, budou i novinky, které pro tentokrát necháme jako (po)vánoční překvápko. Možná jako malý dáreček dopředu pro ty, kteří dorazí s dětmi - máme dva nové maličké minihorsíky, koníky do půl metru výšky a totální mazly.. :-)

Dorazit můžete i kdykoliv během odpoledne (jen již asi budou rozjeté soutěže) , ale abychom si mohli trochu zasportovat a zasoutěžit si tak dojeďte nejdéle mezi 13 a 14 hodinou. Bude připraveno i průběžné občerstvení, abychom vydrželi do večeře, ale kdo přijede dopoledne, může si dát samozřejmě oběd. Oblečení si vezměte nejlépe sportovnější dovnitř i na ven, ale pokud nebudete chtít, nikdo Vás na mrazu honit nebude, zajímavý program bude i uvnitř.

Ani letos nebude samozřejmě chybět ani již tradiční Předsilvestrovský souboj pomazánek. Tak nezapomeňte doma opět 1-2 druhy připravit ať má porota z čeho vybírat,..

Příspěvek na pokrytí nákladů zůstává stejný jako loni i předloni:450,-Kč za ubytování se snídaní a 640,-Kč za hudbu, obsluhu, přípitek a jídlo (dvě večeře i průběžný rautík).

Kapely budou letos nově zajištěny trochu nestandardně dvě, kvalita zábavy by měla být zajištěna opět vysoká, vždyť sbory ani doprovodné nástroje se nemění J

Mnoho z Vás již předběžně potvrzovala účast, ale ať v tom máme pořádek, tak mi prosím  co nejdřív napište (hlavně počet a nocleh) na info@mlyndavidkov.cz nebo na facebookové skupině MD předsilvestr - https://www.facebook.com/groups/399300400401778/ , kde také naleznete všechny aktualizace. Hazardéři (znáte moji spolehlivost) mohou použít i moje telefonní číslo pro sms 602 315 300. No jo, jasně, že se vejdeme i když prostě jen 27.12. přijedete, ale organizačně je to lepší vědět pár dní dopředu J

Ubytování máme již snad dost, tak se nebojte dorazit třeba i s rodinou, pokojík pro vás vždycky najdeme.  Dvoumetrovou postel (210cm) již ale zabral náš skupinový čahoun, Pavel Slámička Štajny, tak se budete muset spokojit se standardní délkou.

Jako bonus máme v rybníce nasazeno na zimní sezonu nasazeno 300 pstruhů, tak snad počasí umožní udělat lovení na dírkách, případně na (při oteplení) na splávek. Kluci studený mokrý jsou Vám k dispozici J

Je možné, že nemám v adresáři všechny, tak si to prosím třeba i přepošlete, určitě neselektujeme, kdo by měl přijet a kdo ne.. :-)

Těší se na Vás a krásný advent Vám přejí

Vlasta, Karolína, Patrik, Kryštof a Pavel Fürstovi  i celá mlynářská chasa