Sportovní aktivity

V areálu mlýna i jeho okolí naleznete mnoho možností pro sportovní vyžití, a to jak v létě, tak i po zbývající část roku. V případě nepříznivého počasí lze využít multifunkční sál STODOLA, kde jsou k dispozici stoly na ping-pong, branky na florbal či malý fotbálek nebo i síť na nohejbal či líný tenis. K zapůjčení jsou i rakety na badminton, různé míče a sportovní náčiní.

 

Cyklistika

Přímo kolem mlýna vede cyklostezka, vedoucí z Kouřimi do Vavřince. Není ale nezbytné držet se přesně jen této trasy. Na mlýně Vám rádi poradíme mnoho jiných atraktivních cílů pro Vaše cyklistické výlety. Minimální provoz na místních silnicích umožňuje i jízdu s dětmi.

 

Nordic Walking

Tahle znovu objevená aktivita, které se česky říká chození s hůlkami, má u nás na mlýně obrovský prostor. Pořádají se zde například i víkendové kurzy správné chůze. Správné proto, že pokud hůlky využíváte aktivně, můžete odstranit nejen přebytečná kila, ale i třeba bolesti zad.

 

Tenis

V Zásmukách, obci vzdálené pár minut jízdy autem, jsou dva krásné antukové kurty, jejichž rezervaci Vám rádi zajistíme. Pro případné větší skupiny lze zajistit areály v Českém Brodě, Kutné Hoře či Kolíně.

 

Golf

Několik kilometrů od Mlýny Davídkov je krásné 18ti jamkové hřiště v Molitorově. V okolí do 30km jsou i známé hřiště v Pyšelích, Štiříně či na Konopišti. Přímo na mlýně je nejmodernější profesionální golfový indoor simulátor. Zde mohou tajemství golfu odhalovat i amatéři a lidé, kteří zatím nikdy tuto hru nezkusili a na driving range se stydí přijít.