Zimní nabídka pro firmy na Mlýně Davídkov

Využijte prvních měsíců nového roku k uspořádání Vaší firemní akce – setkání s obchodními partnery, školení Vašich zaměstnanců nebo teambuildingu u nás na Mlýně Davídkov.

Naše poloha v malebném údolí Vavřineckého údolí nedaleko Prahy zajišťuje nejen dobrou dostupnost, ale přitom i úplné soukromí pro Vaši firmu či Vaše hosty, protože celý areál mlýna bude rezervovaný jen pro Vaši akci a není jinak přístupný veřejnosti.

 

Pro pracovní část Vašeho pobytu na mlýně jsou připraveny jednací místnosti  SÝPKA s velkým multimediálním centrem a golfovým simulátorem (s kapacitou 24 míst), KNIHOVNA (s kapacitou 40 míst) a ATELIÉR (s kapacitou 60 míst). Při potřebě rozdělení účastníků na více skupin je možné využít i prostorů na ochozu historické hospody MLÝNICE.  Všechny prostory pro jednání jsou samozřejmě vybaveny běžným konferenčním zařízením (projektory, ozvučení).

 

V průběhu Vaší akce můžete vyrazit na projížďku na koni přírodou ukládající se k zimnímu spánku, absolovovat lekci Nordic Walkingu, vydat se na noční výpravu údolím Vavřineckého potoka k plápolajícímu ohni, rýžovat české granáty a okolo mlýna hledat v zemi poklady – známé Davídkovské groše (které slouží u nás na mlýně i jako platidlo). V multifunkční STODOLE  se hraje sálový fotbal, florbal a stolní tenis, na  ochoze historické hospody MLÝNICE je umístěný stolní fotbálek.  Do místnosti SÝPKA Vás rádi pozveme na golfový turnaj na modermím golfovém simulátoru nebo na soutěž v drajvování nebo patování.

 

Večer určitě prožijete ve stylové historické hospodě MLÝNICI s rozpáleným velkým krbem, kde Vám budeme podávat výborná jídla z naší domácí mlýnské kuchyně (například zvěřinu, ryby, ale i zabijačkové speciality) a zajistíme podle Vašich přání i další program jako degustaci vína, živou i reprodukovanou hudbu a další.

Pro ubytování je k dispozici až 65 lůžek (40 lůžek při obsazení pokojů jako dvoulůžkových) v budově MLÝNA a přilehlé secesní VILY TOYEN.

 

Optimální vzdálenost od Prahy (35 km), Kolína (20 km) či Kutné Hory (20 km) a poloha mezi dvěma hlavními tahy v Čechách, dálnicemi D1 a D11 (okolo 20 km) Mlýn Davídkov předurčuje k firemním setkáním nejen regionálního charakteru, ale také jako místo, kde se mohou setkávat spolupracovníci, obchodní partneři a přátele ze všech koutů republiky.

 

Pro Vaši firemní akci můžeme Vám ještě nabídnout některé víkendové termíny  a termíny v pracovní dny v lednu, únoru a březnu (na termíny od neděle do čtvrtka poskytujeme výraznou slevu).

 

Těšíme se na setkání s Vámi na Mlýně Davídkov