Kulturní program

Divadelní představení Josefa Dvořáka 
"S Pydlou v zádech"

legendární představení S Pydlou v zádech!

S radostí Vás zveme na již druhé divadelní představení legendárního Josefa Dvořáka u nás na Mlýně Davídkov. Tentokrát nás uchvátí svým představením s názvem S Pydlou v zádech, které mělo do dnešní doby přes 500 repríz a těší se obrovské oblibě. V kombinaci s krásným prostředím Mlýna se bude zaručeně jednat o neopakovatelný zážitek.

Během vystoupení bude opět k dispozici lahodné občerstvení z grilu, o které se postarají naši vyhlášení mlýnští kuchaři. Stejně tak se můžete těšit na otevřený bar.

  • Dne 31.8.2018
  • Areál bude pro veřejnost otevřen od 15:00 hodin
  • Představení začíná v 19:00 hodin
  • Vstupenka stojí 290 Kč*
  • Nákup vstupenek na e-mailu: tereza@mlyndavidkov.cz / +420 722 065 092


Těšíme se na Vás! Přečtěte si více informací v naší facebookové události.

*občerstvení není v ceně vstupenky

 

 

Bluesberry na Mlýně

Aktuálně si Vás dovolujeme pozvat na koncert legendární bluesové kapely Bluesberry, který se bude konat u nás na mlýně ve středu 11. 7. 2018 od 19.00 hodin. Bluesberry hrají nejen kousky světových bluesových mistrů, ale i průřez svého již více než pětačtyřicetiletého repertoáru, ve kterém zaznívá jak klasické lidové blues, tak i boogie, funk a rockovější skladby v rytmu veselém a radostném.


Cena vstupenky je 120,- Kč.

Těšíme se na Vás u nás na Mlýně Davídkov

Více o kapele Bluesberry  www.bluesberry.cz

 

 

Čochtan vypravuje

3/7/2018 jsme měli na mlýně Davídkov vodníka Čochtana v úžasném podání Josefa Dvořáka.. Kdo tam nebyl, může litovat. Fantastické představení, kde byli všichni herci výborní a přesto měli co dělat, aby improvizacím energií nabitého Čochtana stačili. Vodníkům se zkrátka na našem mlýně líbí. Představení bylo nakonec díky přídavkům, potlesku vyprodané mlýnské Stodoly a hlavně promluvám hlavního protagonisty téměř o hodinu delší, ale kdo to zná na mlýně, ví, že u nás se na hodinku nehledí :-)

Děkujeme a už se těšíme na další představení, které se již nyní chystá..

 

Muzika

Na mlýně Davídkov se ale odehrává i mnoho dalších akcí kulturního charakteru. Hrálo zde mnoho kapel, zpěváků i herců. Těch nejznámějších, méně známých i zcela neznámých. Ať již v rámci oficiálních koncertů či "unpluged" představení či prostě sejšnů u velkého kamenného krbu v MLÝNICI (tenhle je i se Samsonem a dalšími muzikanty z jednoho z krásných večerů po sjezdu Vavřineckéh potoka).

 

Fleret

Naše nejmilejší kapela, kamarádi, kteří mají mlýn tak rádi, že tu udělali i svatbu svého kapelníka Zdeňka Hrachového a křest své desky HOPA BEJBE

 

Klip skupiny LUCIE natáčený na Mlýnu Davídkov