Firemní akce

Areál Mlýna Davídkov je vhodný pro pořádání různých firemních akcí, školení či teambuildingových setkání s ubytováním až pro 65 osob.

Optimální vzdálenost od Prahy (35km), Kolína (15km) či Kutné Hory (15km) a poloha mezi dvěma hlavními tahy v Čechách, dálnicemi D1 a D11 (ca 20km) jej předurčují k firemním setkáním nejen regionálního charakteru, ale také jako místo, kde se mohou setkat i spolupracovníci ze všech koutů republiky.

K dispozici jsou dvě perfektně vybavené školicí místnosti pro až 60 osob a pro 20-30 osob (s velkým multimediálním centerem) s možností využití dalších prostorů pro oddělení účastníků do více skupin.

Pro potřeby outdoorových aktivit je k dispozici venkovní areál o velikosti 10ha s přírodním rybníkem. V případě nepříznivého počasí je možno pro tyto aktivity využít velký prostor multifunkčního sálu STODOLA.

Následné vyhodnocení je možno provést u kamenného krbu v hlavním společenském prostoru MLÝNICE.

K dispozici je ubytovací kapacita až 70míst (42 při ubytování po dvojicích) v pokojích na mlýně či apartmánech v přilehlé Vile Toyen.

Rádi pro Vás zajistíme firemní akci, školení  nebo teambuilding včetně kompletního cateringu a případně i večerního programu (hudba, degustace vína, grilování).