Areál mlýna Davídkov

Mlýn Davídkov je jedinečným místem zaručující soukromí, klid a pohodu.

Areál Davídkov

Centrem dění je hlavní mlýnská budova, kde jsou umístěny základní ubytovací kapacity a také restaurace Mlýnice s ochozem a velkým krbem. Jsou zde také školicí a společnské místnosti s golfovým trenažérem.

Nádvoří

V jeho středu je vybudován kamenný krytý altán s venkovním ohništěm a rošty na opékání.

Šalanda

Přímo naproti hlavní budově se nachází další ubytovací prostory, přístupné přímo z nádvoří.

Stodola

Nalevo od hlavní budovy je velký multifunkční sál Stodola.

Vila Toyen

Přes silnici se nachází secesní vila Toyen, kde jsou umístěny příjemné apartmány s krásným výhledem na rybník či areál mlýna. Součástí vily je i tzv. ATELIER, multifunkční místnost určená pro kulturní, sportovní i školicí potřeby.

Nenechte si ujít sportovní akitivty

V areálu mlýna i jeho okolí naleznete mnoho možností pro sportovní vyžití, a to jak v létě, tak i po zbývající část roku. V případě nepříznivého počasí lze využít multifunkční sál stodola, kde jsou k dispozici stoly na ping-pong, branky na florbal či malý fotbálek nebo i síť na nohejbal či líný tenis. K zapůjčení jsou i rakety na badminton, různé míče a sportovní náčiní.

Cyklistika

Přímo kolem mlýna vede cyklostezka, vedoucí z Kouřimi do Vavřince. Není ale nezbytné držet se přesně jen této trasy. Na mlýně Vám rádi poradíme mnoho jiných atraktivních cílů pro Vaše cyklistické výlety. Minimální provoz na místních silnicích umožňuje i jízdu s dětmi.

Tenis

V Zásmukách, obci vzdálené pár minut jízdy autem, jsou dva krásné antukové kurty, jejichž rezervaci Vám rádi zajistíme. Pro případné větší skupiny lze zajistit areály v Českém Brodě, Kutné Hoře či Kolíně.

Golf

Několik kilometrů od Mlýna Davídkov je krásné 18ti jamkové hřiště v Molitorově. V okolí do 30km jsou i známé hřiště v Pyšelích, Štiříně či na Konopišti. Přímo na mlýně je nejmodernější profesionální golfový indoor simulátor.