Areál mlýna Davídkov

Mlýn Davídkov je jedinečným místem zaručující soukromí, klid a pohodu.

Areál Davídkov

Centrem dění je hlavní mlýnská budova, kde jsou umístěny základní ubytovací kapacity a také restaurace Mlýnice s ochozem a velkým krbem. Jsou zde také školicí a společnské místnosti s golfovým trenažérem.

Nádvoří

V jeho středu je vybudován kamenný krytý altán s venkovním ohništěm a rošty na opékání.

Šalanda

Přímo naproti hlavní budově se nachází další ubytovací prostory, přístupné přímo z nádvoří.

Stodola

Nalevo od hlavní budovy je velký multifunkční sál Stodola.

Vila Toyen

Přes silnici se nachází secesní vila Toyen, kde jsou umístěny příjemné apartmány s krásným výhledem na rybník či areál mlýna. Součástí vily je i tzv. ATELIER, multifunkční místnost určená pro kulturní, sportovní i školicí potřeby.

Nenechte si ujít sportovní akitivty

V areálu mlýna i jeho okolí naleznete mnoho možností pro sportovní vyžití, a to jak v létě, tak i po zbývající část roku. V případě nepříznivého počasí lze využít multifunkční sál stodola, kde jsou k dispozici stoly na ping-pong, branky na florbal či malý fotbálek nebo i síť na nohejbal či líný tenis. K zapůjčení jsou i rakety na badminton, různé míče a sportovní náčiní.

Rybaření na našem Davídkovském rybníku je oblíbenou odpočinkovou aktivitou.

Zahrajte si tenis. Přímo v areálu se nachází multifunkční kurt. Pro případné větší skupiny lze zajistit areály v Českém Brodě, Kutné Hoře či Kolíně. Rádi Vám zařídíme rezervaci.

Přímo na Mlýně máme k dispozici indoor golfový simulátor. Několik kilometrů od Mlýna Davídkov je krásné 18ti jamkové hřiště v Molitorově. V okolí do 30km jsou i známé hřiště v Pyšelích, Štiříně či na Konopišti.