VAVŘINECKÝ POTOK

Každý rok u příležitosti „Vavřiňáku“ otevíráme brány Mlýna Davídkov pro veřejnost. Přijďte si opět prohřát zmrzlá těla ke kamennému krbu v historické hospodě Mlýnice nebo se jen před další cestou občerstvit na Rybářské baště. Poslechnout si hezkou muziku nebo si i zazpívat s kapelou či následně u stolu. Kytary a jiné nástroje vždy vítány!

Nevíme zatím určitě, jak to letos bude s vodou, zda se pojede jeden nebo dva dny. Zatím to vypadá dobře, rybník je plný a my každopádně budeme mít otevřeno od pátku do neděle (12.-14.10.2018) jako vždy. Letošní program ještě sestavujeme, ale kdo nás zná, ví, že to neošidíme :-)

Tohle byl loňský program:

Obrázek

 

Večer i přes den Vás čeká mnoho vašich oblíbených specialit (jitrnice, jelita či mlýnský mišmaš), pivo, pravý kubánský rum a spoustu různé zábavy pro vodáky ale hlavně nevodácký doprovod. Prostě až vás to přestane bavit tak dorazte, těšíme se na vás.

Otevřeno průběžně od pátku 12.10. (16hod.) až do neděle 14.10. (16hod.) – snídaně, obědy, večeře, teplo, sucho.. Oheň v krbu hoří od rána do noci :-)

Možnost ubytování na pokoji a přenocování na pokoji, na tábořišti či v atelieru.

Rezervace stolů či ubytování na tel.č. 777 717 131 nebo 321 797 231,

příp. info@mlyndavidkov.cz