Kontakt

info@mlyndavidkov.cz

GSM:+420 777 717 131

Mlýn Davídkov
Hryzely 36
281 63
Barchovice - Hryzely

Svatba na Mlýně Facebook page

Veřejné akce

Na Davídkově chystáme také mnoho akcí pro veřejnost. Sledujte naše stránky nebo nám pošlete Vaši mailovou adresu ať o žádnou novou akci nepřijdete.

Sjezd Vavřineckého potoka

Každoročně je zde legendárním sjezdem Vavřineckého potoka zavírána vodácká sezona v Čechách. Koná se v polovině října a účastní se jí stovky vodáků z celé republiky.

Náš mlýn leží přímo uprostřed trasy na konci nejzajímavější části sjezdu, takže se vyplatí u nás otočit a sjet si Vavřiňák ještě jednou či víckrát. Na prokřehlé vodáky čeká rozpálený krb, horký čaj či grog a něco dobrého na zub. K tomu se zde hraje vždy dobrá muzika ať již jako koncert (Fleret, Samson Lenk, Modrotisk, Rangers Band a další) nebo večer při velkém sejšnu s mnoha kytarami, houslemi, basou, mandolínou, bicími a sborem desítek hlasů.

Letos se pojede 11. a 12.10.2014 a my máme pro všechny vodáky otevřeno 48hodin (skoro) nonstop již od pátku 10.10.2014 od 16hod. Takže kdo máte rádi vodu, dobrou muziku a spoustu zábavy, rádi Vás u nás uvidíme. Místa k ubytování se tenčí, ale zatím ještě jsou..

Pokud se chcete přihlásit na sjezd potoka, obraťte se na naše přátele z Peček, kteří celou akci organizují na www.vodacipecky.cz

Masopustní rej

Každoročně se u nás konal i masopustní rej s ukázkami staročeských tradic, lidové tvořivosti i řemesel. Již stovky lidí k nám přišly přivítat jaro tím nejklasičtějším způsobem po vzru našich předků.

Adventní týdny

Pro školy pořádáme v průběhu adventu ukázky adventních zvyků, řemesel i pohoštění. Je zde také živý betlém (máme vlastního oslíka i ovečky) a třeba i loutkové divadlo či kouzelníci. Pokud byste měli zájem přihlásit Vaši školu do programu (jednodenní zájezdy) či nás navštívit individuelně, kontaktujte nás na info@mlyndavidkov.cz a sledujte naše stránky.