Milí přátelé a kamarádi,

Tak nám utekl zase jeden rok, který nám přinesl věci veselé i hodně smutné. Právě ty nám ale připomněly, že je třeba se potkávat, dokud to jde. Už mnoho let je takovou příležitostí tradiční převážně amforácký mlýnský předsilvetr a jak jsme se domlouvali, ani letošek nebude výjimkou. Těšíme se na pohodu mezi přáteli, sportovní výkony vánočně obalených těl i hudební výkony na jevišti i mimo něj. Takže jako již tradičně vyhlašujeme

8. Silvestrovskou generálku na Mýně Davídkov

a to 27/12/2017 od dopoledne až do pozdních nočních (brzkých ranních) hodin.

Tentokrát budeme otevírat brány mlýna již v 10hod, abychom toho hodně stihli, koníky (máme opět nové), procházku a v případě sportuvhodného počasí i třeba tenýsek (však víme jak jsou ty zimy vrtkavé. I v případě sněhové záplavy bude o zábavu venku i uvnitř postaráno (že bychom si konečně zahráli Nearist na golfovém simulátoru?). Určitě ale dorazte do 13hod abychom mohli rozjet společné soutěže.

Bude připraveno i průběžné občerstvení, abychom vydrželi do večeře, ale kdo přijede dopoledne, může si dát samozřejmě oběd. Oblečení si vezměte nejlépe sportovnější dovnitř i na ven, ale pokud nebudete chtít, nikdo Vás na mrazu honit nebude, však víte.. J

No áno, tradiční Předsilvestrovský souboj pomazánek samozřejmě budeee. Tak už se na vaše kulinářské výtvory těšíme, přivezte 1-2 druhy pomazánek, porota bude jako skoro vždy skoro neúplatná J a jazýčky mlsné.

Jo a překvápko – letos nám bude hrát poměrně mladá nadějná chlapecká skupina MIMI (Míra a Míša), dříve známá pod názvem SK Band. Tak se na ně těšte, chlapci mají nový moderní program, který (jak mám zákulisní informace) bude zahrnovat i například Montgomery či Báječnou ženskou s překvapujícím hostem. Chlapci budou hrát až do zemdlení a po jejich zemdlení to již bude na ostatních muzikantech v sále, takže si s sebou vezměte své nástroje (především hudební).

Příspěvek na pokrytí nákladů zůstává stejný jako loni tj. 450,-Kč za ubytování se snídaní a 640,-Kč za hudbu, obsluhu, přípitek a jídlo (dvě večeře i průběžný rautík).

Máme nového šéfkuchaře, je to oblíbenec všech svatebních hostí, snad i vám se bude on, ale hlavně jeho jídlo, líbit, i když budete ještě asi nacpaní po svátcích.

Mnoho z Vás již předběžně potvrzovala účast, ale ať v tom máme pořádek, tak mi prosím napište na info@mlyndavidkov.cz nebo na facebookové skupině MD předsilvestr - https://www.facebook.com/groups/399300400401778/ , kde také naleznete všechny aktualizace.

Ubytování máme již letos dost, tak se nebojte dorazit třeba i s rodinou, pokojík pro vás vždycky najdeme. Jo a ráno se samozřejmě nikam nespěchá, hezky pomalu, v pohodě, svátečně.. J

 

Těší se na Vás a krásný advent Vám přejí

Pavel, Karolína a Vlasta Fürstovi  i celá mlynářská chasa