Kontakt

info@mlyndavidkov.cz

GSM:+420 777 717 131

Mlýn Davídkov
Hryzely 36
281 63
Barchovice - Hryzely

Svatba na Mlýně Facebook page

Milí přátelé a kamarádi,
tak jsem přemýšlel, co můžu napsat nového, aby Vám nepřišel stejný mejlík jako loni.
Pak mně ale došlo, že se nám všem líbí právě to, že se po celém tom hektickém roce sejdeme tradičně u krbu a zhodnotíme společně co nám ten minulý rok dal a bohužel někdy i vzal a že se těšíme na klidnou pohodovou atmosféru mezi přáteli. No a protože tradice se rozhodně mají dodržovat, tak si Vás dovolujeme pozvat již na

8. Silvestrovskou generálku na Mýně Davídkov

a to 27/12/2016 od dopoledne až do pozdních nočních (brzkých ranních) hodin. Na programu bude zábava, sport, soutěže a samozřejmě trochu toho dobrého jídla a pití. :-) Novinkou je již dokončená jízdárna, kterou budete moci za dohledu Káji využít, stejně jako víceúčelový kurt (tenis, nohec, florbal..). Další oblíbené atrakce jako shuffleboard, golf či jiný trenažér budou opět k dispozici.

Přesný program od nás dostanete ještě před vánoci, ale abychom si mohli trochu zasportovat a zasoutěžit si tak dojeďte nejdéle mezi 13 a 14 hodinou. Dorazit ovšem můžete i kdykoliv během odpoledne, jen již budou rozjeté soutěže. Bude připraveno i průběžné občerstvení, abychom vydrželi do večeře, ale kdo přijede dopoledne, může si dát samozřejmě oběd. Oblečení si vezměte nejlépe sportovnější dovnitř i na ven, ale pokud nebudete chtít, nikdo Vás na mrazu honit nebude, zajímavý program bude i uvnitř.

Nebude samozřejmě chybět ani již tradiční Předsilvestrovský souboj pomazánek. Tak nezapomeňte doma opět 1-2 druhy připravit ať má porota z čeho vybírat,..

Večer nám budou hrát k tanci i poslechu naši kamarádi Míra s Míšou, jinak téměř celosvětově známí jako SK Band , ovšem předtím i potom se jako vždy předpokládá hraní a veselení zcela neorganizované (tj veškeré nástroje i nářadí s sebou).
Příspěvek na pokrytí nákladů jsme museli trošku zvednout, ale snad to není i tak nic závratného - 450,-Kč za ubytování se snídaní a 640,-Kč za hudbu, obsluhu, přípitek a jídlo (dvě večeře i průběžný rautík).

Ti z Vás, s nimiž jsme měli možnost hovořit, nám již třeba i účast potvrzovala, ale abychom mohli vše dobře připravit, požádám Vás všechny (raději i znovu) co nejdříve o potvrzení. Uděláte mi radost když mi dáte vědět co nejdříve, nejdéle do konce listopadu. No jo, jasně, že se vejdeme i když mi zavoláte šestadvacátého prosince večer, ale kdo chce mít svoji rezervovanou postýlku, ví co má dělat.. :-)

Těší se na Vás a krásný předvánoční čas Vám přejí

Pavel, Karolína a Vlasta Fürstovi i celá mlynářská chasa

PS: Optimálně potřebuji vědět zda a v jakém počtu se zúčastníte, zda s noclehem a zda budete sportovat (pro nesportovce bude připravena zábava, nebojte). Pokud přijedete již na oběd, tak bude lepší se nahlásit, ale není to podmínkou :-)

 

Více na facebookové skupině MD předsilvestr -

https://www.facebook.com/groups/399300400401778/