Kulturní program

Aktuálně si Vás dovolujeme pozvat na koncert legendární bluesové kapely Bluesberry, který se bude konat u nás na mlýně ve středu 11. 7. 2018 od 19.00 hodin. Bluesberry hrají nejen kousky světových bluesových mistrů, ale i průřez svého již více než pětačtyřicetiletého repertoáru, ve kterém zaznívá jak klasické lidové blues, tak i boogie, funk a rockovější skladby v rytmu veselém a radostném.


Cena vstupenky je 120,- Kč.

Těšíme se na Vás u nás na Mlýně Davídkov

Více o kapele Bluesberry  www.bluesberry.cz

 

 

Čochtan vypravuje

3/7/2018 jsme měli na mlýně Davídkov vodníka Čochtana v úžasném podání Josefa Dvořáka.. Kdo tam nebyl, může litovat. Fantastické představení, kde byli všichni herci výborní a přesto měli co dělat, aby improvizacím energií nabitého Čochtana stačili. Vodníkům se zkrátka na našem mlýně líbí. Představení bylo nakonec díky přídavkům, potlesku vyprodané mlýnské Stodoly a hlavně promluvám hlavního protagonisty téměř o hodinu delší, ale kdo to zná na mlýně, ví, že u nás se na hodinku nehledí :-)

Děkujeme a už se těšíme na další představení, které se již nyní chystá..

 

Muzika

Na mlýně Davídkov se ale odehrává i mnoho dalších akcí kulturního charakteru. Hrálo zde mnoho kapel, zpěváků i herců. Těch nejznámějších, méně známých i zcela neznámých. Ať již v rámci oficiálních koncertů či "unpluged" představení či prostě sejšnů u velkého kamenného krbu v MLÝNICI (tenhle je i se Samsonem a dalšími muzikanty z jednoho z krásných večerů po sjezdu Vavřineckéh potoka).

 

Fleret

Naše nejmilejší kapela, kamarádi, kteří mají mlýn tak rádi, že tu udělali i svatbu svého kapelníka Zdeňka Hrachového a křest své desky HOPA BEJBE

 

Klip skupiny LUCIE natáčený na Mlýnu Davídkov